| Osa numero | AD8229HRZ-R7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vahvistintyyppi | Instrumentation |
| Piirien määrä | 1 |
| Tulostyyppi | - |
| Slew Rate | 22 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | - |
| -3db kaistanleveys | 15MHz |
| Nykyinen - tulovirta | 70nA |
| Jännite - Syöttöerotus | 100µV |
| Nykyinen - tarjonta | 6.7mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 35mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | ±4 V ~ 17 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP DIFF 50KHZ 8MSOP
Varastossa: 800
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP DIFF 50KHZ 8MSOP
Varastossa: 3000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP DIFF 50KHZ 8SOIC
Varastossa: 13622
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP DIFF 50KHZ 8MSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP DIFF 50KHZ 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP DIFF 50KHZ 8MSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP DIFF 50KHZ 8MSOP
Varastossa: 0