| Osa numero | AS1971 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | General Purpose |
| Elementtien määrä | 1 |
| Tulostyyppi | Open Drain |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V |
| Jännite - Syöttöerotus (maksimi) | 6mV @ 5.5V |
| Nykyinen - Input Bias (Max) | 1pA @ 5.5V |
| Nykyinen - ulostulo (tyyppi) | - |
| Nykyinen - Leveä (Max) | 19µA |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Erotusviive (maksimi) | 400ns |
| hystereesi | ±3mV |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | SC-74A, SOT-753 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-5 |
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 10.0000MHZ 16PF T/H
Varastossa: 271
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 10.000MHZ 16PF TH
Varastossa: 0