| Osa numero | BLP35M805Z |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Transistorityyppi | LDMOS |
| Taajuus | 2.14GHz |
| Saada | 18dB |
| Jännite - testi | 28V |
| Nykyinen arvostelu | - |
| Melu Kuva | - |
| Nykyinen - Testi | 55mA |
| Teho - lähtö | 750mW |
| Jännite - Nimellisjännite | 65V |
| Pakkaus / kotelo | 16-VDFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 16-HVSON (4x6) |
Valmistaja: Bel Power Solutions
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 18DB 16VDFN
Varastossa: 0