| Osa numero | BLF8G10LS-300PU |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Transistorityyppi | LDMOS (Dual), Common Source |
| Taajuus | 760.5MHz ~ 800.5MHz |
| Saada | 20.5dB |
| Jännite - testi | 28V |
| Nykyinen arvostelu | - |
| Melu Kuva | - |
| Nykyinen - Testi | 2A |
| Teho - lähtö | 65W |
| Jännite - Nimellisjännite | 65V |
| Pakkaus / kotelo | SOT539B |
| Toimittajan laitepaketti | SOT539B |
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 20.6DB SOT1242C
Varastossa: 60
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 20.6DB SOT1242B
Varastossa: 100
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 20.6DB SOT1242C
Varastossa: 100
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 19.7DB SOT502A
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 19.7DB SOT502A
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 20.6DB SOT1242B
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 20DB SOT1244C
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 20DB SOT1244B
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 20DB SOT1244C
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 20DB SOT1244B
Varastossa: 0