Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Transistorit - FETit, MOSFETit - RF BLF6G27LS-40PHJ
Ampleon USA Inc. BLF6G27LS-40PHJ
Osa numero
BLF6G27LS-40PHJ
Valmistaja
Ampleon USA Inc.
Kuvaus
RF FET LDMOS 65V 17DB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Transistorit - FETit, MOSFETit - RF
Ampleon
Ampleon
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero BLF6G27LS-40PHJ
Osan tila Obsolete
Transistorityyppi LDMOS (Dual), Common Source
Taajuus 2.5GHz ~ 2.7GHz
Saada 17.5dB
Jännite - testi 28V
Nykyinen arvostelu -
Melu Kuva -
Nykyinen - Testi 450mA
Teho - lähtö -
Jännite - Nimellisjännite 65V