| Osa numero | BLF2425M7LS250P,11 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Transistorityyppi | LDMOS (Dual), Common Source |
| Taajuus | 2.45GHz |
| Saada | 15dB |
| Jännite - testi | 28V |
| Nykyinen arvostelu | - |
| Melu Kuva | - |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Teho - lähtö | 250W |
| Jännite - Nimellisjännite | 65V |
| Pakkaus / kotelo | SOT539B |
| Toimittajan laitepaketti | SOT539B |
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 18DB SOT502A
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 18DB SOT502A
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 15DB SOT539A
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 13.3DB SOT539A
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 13.3DB SOT539B
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 13.3DB SOT539A
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 13.3DB SOT539B
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT502A
Varastossa: 0
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT502A
Varastossa: 0