| Osa numero | ESTT03230 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tasojen määrä | 1 |
| Asemat per taso | 3 |
| Piki | 0.200" (5.08mm) |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| nykyinen | 24A |
| Jännite | 300V |
| Wire Gauge | 12-30 AWG |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Langan päättyminen | Screw - Rising Cage Clamp |
| ominaisuudet | High Wire Entry Level, Interlocking (Front, Side) |
| Väri | Black |
Valmistaja: KEMET
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 992
Valmistaja: KEMET
Kuvaus: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Varastossa: 722
Valmistaja: KEMET
Kuvaus: CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Varastossa: 353
Valmistaja: KEMET
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 1961
Valmistaja: KEMET
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 10455
Valmistaja: KEMET
Kuvaus: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 1029
Valmistaja: KEMET
Kuvaus: CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: KEMET
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: CX-THERMO VERSION 4
Varastossa: 7