| Osa numero | EN5366QI |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Non-Isolated PoL Module |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 2.375V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 5.5V |
| Jännite - lähtö 1 | 0.75 ~ 3.3 V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 6A |
| Teho (wattia) | - |
| Jännite - eristäminen | - |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| ominaisuudet | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| tehokkuus | 93% |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 58-QFN Exposed Pad, Module |
| Koko / ulottuvuus | 0.47" L x 0.39" W x 0.07" H (12.0mm x 10.0mm x 1.9mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 58-QFN (12x10) |
| Ohjausominaisuudet | Enable, Active High |