| Osa numero | PV0230 BK005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 2 AWG |
| Ohjaaja Strand | 665/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.558" (14.17mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.032" (0.81mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 2000V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 90°C |
| Takki väri | Black |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | UV Resistant |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 2AWG BLACK 100'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 2AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0