| Osa numero | M14478 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 10 (2 Quad, 1 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 22 AWG, 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/30; 7/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.295" (7.49mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 90°C |
| Käyttö | Audio-Video, Home |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.030" (0.76mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 22AWG WHT SHLD 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 22AWG WHT SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 22AWG WHT SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CBL 1COND 22AWG 600V WHITE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 22AWG WHT SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CBL 1COND 22AWG 600V WHITE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 22AWG WHT SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 22AWG WHT SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CBL 1COND 22AWG 600V WHITE 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 22AWG WHT SHLD 100'
Varastossa: 0