| Osa numero | FCLR3/8 CL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Tubing, Flexible |
| Kutistussuhde | 2 to 1 |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Sisähalkaisija - Toimitetaan | 0.375" (9.53mm) |
| Sisähalkaisija - palautunut | 0.187" (4.75mm) |
| Palautettu seinämänpaksuus | 0.012" (0.30mm) |
| materiaali | Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Irradiated |
| ominaisuudet | Chemical Resistant, Flame Retardant, Fluid Resistant |
| Väri | Clear |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C |
| Kutistumislämpötila | 150°C |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/8 CLEAR 100'
Varastossa: 7
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/32 CLEAR 100'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/4 CLEAR 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 CLEAR 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/64 CLEAR 100'
Varastossa: 0