| Osa numero | FCLR1/4 CL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Tubing, Flexible |
| Kutistussuhde | 2 to 1 |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Sisähalkaisija - Toimitetaan | 0.250" (6.35mm) |
| Sisähalkaisija - palautunut | 0.125" (3.18mm) |
| Palautettu seinämänpaksuus | 0.012" (0.30mm) |
| materiaali | Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Irradiated |
| ominaisuudet | Chemical Resistant, Flame Retardant, Fluid Resistant |
| Väri | Clear |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C |
| Kutistumislämpötila | 150°C |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 1" CLEAR 50'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 1/16 CLEAR 100'
Varastossa: 2
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 1/2 CLEAR 50'
Varastossa: 1
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 1 1/2 CLEAR 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 1/4 CLEAR 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 1/8 CLEAR 100'
Varastossa: 0