| Osa numero | F5002 NA114 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Tubing, Flexible |
| Kutistussuhde | 1.5 to 1 |
| Pituus | 2.00' (609.60mm) |
| Sisähalkaisija - Toimitetaan | 0.430" (10.92mm) |
| Sisähalkaisija - palautunut | 0.278" (7.06mm) |
| Palautettu seinämänpaksuus | 0.015" (0.38mm) |
| materiaali | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| ominaisuudet | Chemical Resistant, Fluid Resistant |
| Väri | Natural |
| Käyttölämpötila | -75°C ~ 260°C |
| Kutistumislämpötila | 327°C |
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: F500 CONTROLLER W/ETHERNET PNP
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: F500 CONTROLLER W/ETHERNET NPN
Varastossa: 0