| Osa numero | F2213IN CL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Tubing, Flexible |
| Kutistussuhde | 2 to 1 |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Sisähalkaisija - Toimitetaan | 3.000" (76.20mm) |
| Sisähalkaisija - palautunut | 1.500" (38.10mm) |
| Palautettu seinämänpaksuus | 0.050" (1.27mm) |
| materiaali | Polyolefin (PO), Irradiated |
| ominaisuudet | Fluid Resistant |
| Väri | Clear |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 135°C |
| Kutistumislämpötila | 90°C |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 BK 500'
Varastossa: 8
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 BLACK 100'
Varastossa: 5
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 BK 6"
Varastossa: 40
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 BK 4'
Varastossa: 35
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 BK 50'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 BK 1000X1"
Varastossa: 1
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 BLU 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 BLU 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 BLU 24X6"
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 BK 1KX1/2"
Varastossa: 0