| Osa numero | AT221934 OR005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/34 |
| Johdinmateriaali | Copper, Silver Coated |
| Takki (eristys) Materiaali | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.049" (1.24mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.009" (0.23mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 200°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG BLACK 100'
Varastossa: 5
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG ORANGE 100'
Varastossa: 1
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG BLUE 100'
Varastossa: 1
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG ORANGE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG GREEN 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG BROWN 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG BLUE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG GREEN 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG BROWN 100'
Varastossa: 0