| Osa numero | AT201932 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Silver Coated |
| Takki (eristys) Materiaali | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.058" (1.47mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.011" (0.28mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 200°C |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 100'
Varastossa: 20
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG ORANGE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG GREEN 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG BROWN 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG BLUE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG BROWN 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG BLUE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG GREEN 100'
Varastossa: 0