| Osa numero | 892407 SL013 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.056" (1.42mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.016" (0.41mm) |
| Pituus | 5000' (1524.0m) |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 105°C |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 1007/1569 |
| ominaisuudet | - |