| Osa numero | 891819 OR005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.082" (2.08mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.016" (0.41mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | UL Style 1007/1569 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18 AWG RED 100'
Varastossa: 23
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG BLK 100'
Varastossa: 21
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
Varastossa: 21
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG GRN/YEL 100'
Varastossa: 10
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG DKBLU 100'
Varastossa: 10
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG DKGRN 100'
Varastossa: 10
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
Varastossa: 10
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG BRN 100'
Varastossa: 10