| Osa numero | 891441 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Ohjaaja Strand | 41/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.106" (2.69mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.016" (0.41mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 1569/1581 |
| ominaisuudet | - |