| Osa numero | 86708CY SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 16 (8 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/34 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.443" (11.25mm) |
| Suojalaji | Foil, Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 2661 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Drain Wire |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 105°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.045" (1.14mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 16COND 22AWG 100'
Varastossa: 8
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 16COND 22AWG 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 16COND 22AWG 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG
Varastossa: 550