| Osa numero | 86508CY SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 16 (8 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/34 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.355" (9.02mm) |
| Suojalaji | Foil, Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 2661 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Drain Wire |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 105°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.040" (1.02mm) |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP 22 UF 20% 6.3 V
Varastossa: 4000
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP 220 UF 20% 6.3 V
Varastossa: 3000
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP 27 UF 20% 6.3 V
Varastossa: 2000
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP 150 UF 20% 6.3 V
Varastossa: 0
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP 68 UF 20% 6.3 V
Varastossa: 0
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP 100 UF 20% 6.3 V
Varastossa: 0
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP 56 UF 20% 6.3 V
Varastossa: 0
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP 47 UF 20% 6.3 V
Varastossa: 0
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP 33 UF 20% 6.3 V
Varastossa: 0