| Osa numero | 86218 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 18 |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 10/34 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.307" (7.80mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 2661 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 105°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.040" (1.02mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 12COND 24AWG SHLD 1000'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 12COND 24AWG SHLD 100'
Varastossa: 12
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 12COND 24AWG SLATE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 12COND 24AWG SLATE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 12COND 24AWG SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 12COND 24AWG SLATE 500'
Varastossa: 0