| Osa numero | 86007CY SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 7 |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/36 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.223" (5.66mm) |
| Suojalaji | Foil, Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 2661 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 105°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.040" (1.02mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 7COND 28AWG SHLD 100'
Varastossa: 2
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 7COND 28AWG SLATE 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 7COND 28AWG SLATE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 7COND 28AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 7COND 28AWG SLATE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 7COND 28AWG SHLD 500'
Varastossa: 0