| Osa numero | 85804 BK005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ohjaaja Strand | 105/38 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.326" (8.28mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Black |
| Arvioinnit | UL Style 2587 |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 90°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.035" (0.89mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 18AWG BLACK 100'
Varastossa: 7
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 18AWG BLACK 1000'
Varastossa: 4
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 18AWG BLK SHLD 100'
Varastossa: 2
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 18AWG BLK SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 18AWG BLK SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 18AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 18AWG BLACK 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:2 2GHZ 16VFQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:2 2GHZ 16VFQFN
Varastossa: 0