| Osa numero | 815040W WH032 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Johdin / kaapelityyppi | Cable Lacing |
| Bundle Diameter | Variable |
| Pituus | - |
| Leveys | 0.030" (0.76mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Vetolujuus | 32 lbs (14.52 kg) |
| ominaisuudet | Abrasion Resistant, Chemical Resistant |
| materiaali | Polyester, Wax Finish |
| Väri | White |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: LACING TAPE POLY 12PLY WAX WHT
Varastossa: 0