| Osa numero | 808060W WH032 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Johdin / kaapelityyppi | Cable Lacing |
| Bundle Diameter | Variable |
| Pituus | 750.00' (228.60m) |
| Leveys | 0.110" (2.79mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Vetolujuus | 80 lbs (36.29 kg) |
| ominaisuudet | Abrasion Resistant, Chemical Resistant |
| materiaali | Polyester |
| Väri | White |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: LACING TAPE POLY 0.085" WHT
Varastossa: 0