| Osa numero | 807013W WH032 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Johdin / kaapelityyppi | Cable Lacing |
| Bundle Diameter | Variable |
| Pituus | - |
| Leveys | 0.040" (1.02mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Vetolujuus | 70 lbs (31.75 kg) |
| ominaisuudet | Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Fungus Resistant |
| materiaali | Polyamide (PA), Nylon; Microcrystalline Wax Finish |
| Väri | White |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: LACING TAPE TWISTED NYL WAX WHT
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: LACING TAPE TWISTED NYL WAX BK
Varastossa: 0