| Osa numero | 805032W WH032 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Johdin / kaapelityyppi | Cable Lacing |
| Bundle Diameter | Variable |
| Pituus | 1500.00' (457.20m) |
| Leveys | 0.085" (2.16mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Vetolujuus | 50 lbs (22.68 kg) |
| ominaisuudet | Abrasion Resistant, Chemical Resistant |
| materiaali | Polyamide (PA), Nylon; Synthetic Resin Finish |
| Väri | White |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: LACING TAPE NYL VINYL/RESIN WHT
Varastossa: 7
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: LACING TAPE NYLON WAX BLACK
Varastossa: 45
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: LACING TAPE NYL VINYL/RESIN BK
Varastossa: 4
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: LACING TAPE NYLON WAX WHT
Varastossa: 10