| Osa numero | 802 SL078 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyli | Male Pins (Blades) to Leads |
| 1. liitin | NEMA 5-15P |
| Toinen liitin | Cable |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johdin tyyppi | SJT |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| suojaus | Unshielded |
| Pituus | 10.00' (3.05m) |
| Hyväksyntämerkit | CSA, UL |
| Hyväksytyt maat | Canada, United States |
| Väri | Gray |
| Jännitearvot | 125V |
| Nykyinen arvostelu | 10A |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 60°C |
| ominaisuudet | Hospital Grade |
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN HDR 4 PIN DUAL ROW
Varastossa: 750
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN HEADER 4POS 0.100" T/H
Varastossa: 223
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 4POS 0.100 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 4POS 0.100 T/H R/A
Varastossa: 0
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 4POS 0.100 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 4POS 0.100 T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 4POS 0.100 T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: SOLDER CUP HEADER, DOUBLE ROW
Varastossa: 285