| Osa numero | 80165 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 5 |
| Wire Gauge | 10 AWG |
| Ohjaaja Strand | 259/34 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Polyurethane (PU) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.590" (14.98mm) |
| Suojalaji | Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -50°C ~ 90°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.053" (1.35mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: ECOFLEX PUR 4 COND 10AWG BRAID
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: ECOFLEX PUR 7 COND 12AWG BRAID
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: ECOFLEX PUR 3 COND 10AWG BRAID
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: ECOFLEX PUR 5 COND 12AWG BRAID
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: ECOFLEX PUR 9 COND 12AWG BRAID
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PIN RCPT .065-.082 KNURL
Varastossa: 2758