| Osa numero | 80132 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ohjaaja Strand | 41/34 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Polyurethane (PU) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.222" (5.64mm) |
| Suojalaji | Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -50°C ~ 90°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.032" (0.81mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: ECOFLEX PUR 3CON 18AWG BRAID
Varastossa: 8
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: ECOFLEX PUR 4CON 18AWG BRAID
Varastossa: 19
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: WIRE BUS BAR 16 AWG 1000'
Varastossa: 15
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: ECOFLEX PUR 30 COND 20AWG BRAID
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: ECOFLEX PUR 2 COND 18AWG BRAID
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: ECOFLEX PUR 36 COND 20AWG BRAID
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CONN TERM BLK FEED THRU 12-26AWG
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: SKH C64*2 (A&C) RH2 CONNECTOR
Varastossa: 0