| Osa numero | 787B SL076 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyli | Male Pins (Blades) to Leads |
| 1. liitin | NEMA 5-15P |
| Toinen liitin | Cable |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johdin tyyppi | SVT |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| suojaus | Shielded |
| Pituus | 8.00' (2.44m) |
| Hyväksyntämerkit | CSA, UL |
| Hyväksytyt maat | Canada, United States |
| Väri | Gray |
| Jännitearvot | 125V |
| Nykyinen arvostelu | 10A |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 60°C |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CORD 125V 18AWG 3ELEM SLA 1PC
Varastossa: 0