| Osa numero | 78253 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 6 (3 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Polyphenylene Ether, Modified (mPPE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.253" (6.43mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 21460 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Drain Wire, Rip Cord |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 80°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.015" (0.38mm) |
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: XFRMR 1:1 4KV SMD MAX250
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: XFRMR MAX250 4KVDC 2.5 MH SMD
Varastossa: 0