| Osa numero | 78218 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 16 (8 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/38 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Polyphenylene Ether, Modified (mPPE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.252" (6.40mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 21460 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Drain Wire, Rip Cord |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 80°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.015" (0.38mm) |
Valmistaja: Amphenol FCI
Kuvaus: CONN RECPT 6POS 2.54MM CRIMP
Varastossa: 797
Valmistaja: Amphenol FCI
Kuvaus: CONN RECPT 7POS 2.54MM CRIMP
Varastossa: 717
Valmistaja: Amphenol FCI
Kuvaus: CONN RECPT 9POS 2.54MM CRIMP
Varastossa: 530
Valmistaja: Amphenol FCI
Kuvaus: CONN RECPT 10POS 2.54MM CRIMP
Varastossa: 492
Valmistaja: Amphenol FCI
Kuvaus: CONN RECPT 3POS 2.54MM CRIMP
Varastossa: 423
Valmistaja: Amphenol FCI
Kuvaus: CONN RECPT 8POS 2.54MM CRIMP
Varastossa: 360
Valmistaja: Amphenol FCI
Kuvaus: CONN RECPT 4POS 2.54MM CRIMP
Varastossa: 1997
Valmistaja: Amphenol FCI
Kuvaus: CONN RECPT 5POS 2.54MM CRIMP
Varastossa: 1730
Valmistaja: Amphenol FCI
Kuvaus: CONN RECPT 11POS 2.54MM CRIMP
Varastossa: 0