| Osa numero | 782010 SL013 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 10/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.101" (2.57mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.032" (0.81mm) |
| Pituus | 5000' (1524.0m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 105°C |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 1015/1230 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 20AWG BROWN 100'
Varastossa: 8
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 20AWG BLUE 100'
Varastossa: 7
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 20AWG BLACK 100'
Varastossa: 6
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 20AWG BLUE 1000'
Varastossa: 2
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 20AWG BROWN 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 20AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0