| Osa numero | 780002 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 2/0 AWG |
| Ohjaaja Strand | 1330/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.647" (16.43mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.082" (2.08mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 1232/1284 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 1/0 AWG BLACK 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 1/0 AWG BROWN 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 1/0 AWG BLUE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 1/0 AWG BRN 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 1/0 AWG BLUE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 1/0 AWG BLK 1000'
Varastossa: 0