| Osa numero | 77048 SL001 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/34 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Polyphenylene Ether, Modified (mPPE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.152" (3.86mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 1000.0' (304.8m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 21915 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Rip Cord |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -50°C ~ 105°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.032" (0.81mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 14AWG SLATE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 14AWG SLATE 1000'
Varastossa: 0