| Osa numero | 752010 OR013 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 10/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Polyethylene (XLPE), Irradiated |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.099" (2.51mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.031" (0.80mm) |
| Pituus | 5000' (1524.0m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | UL Style 3173 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG SLATE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG BROWN 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG VIOLET 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG RED 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG ORANGE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG GREEN 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG BLUE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0