| Osa numero | 751265 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 12 AWG |
| Ohjaaja Strand | 65/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Polyethylene (XLPE), Irradiated |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.155" (3.94mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.031" (0.80mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 3173 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 12AWG BLUE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0