| Osa numero | 71802 WH002 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Silver Coated |
| Takki (eristys) Materiaali | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.186" (4.72mm) |
| Suojalaji | Braid |
| Pituus | 500.0' (152.4m) |
| Takki väri | White |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 200°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.012" (0.30mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 18AWG WHT SHLD 500'
Varastossa: 0