| Osa numero | 7131 OR005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.062" (1.57mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.016" (0.41mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | UL Style 1430 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG BLUE 1000'
Varastossa: 9
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG BLUE 100'
Varastossa: 6
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG BLACK 100'
Varastossa: 6
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG BLACK 1000'
Varastossa: 37
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG GREEN 100'
Varastossa: 2
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG ORANGE 100'
Varastossa: 11
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG GREEN 1000'
Varastossa: 1
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG ORANGE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG BROWN 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 22AWG BROWN 100'
Varastossa: 0