| Osa numero | 7025 WH005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Polyethylene (XLPE), Irradiated |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.072" (1.83mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.016" (0.41mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Takki väri | White |
| Arvioinnit | UL Style 3266 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 100'
Varastossa: 8
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG WHITE 100'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG RED 100'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG WHITE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG RED 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0