| Osa numero | 6825 OR005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/0.0092" |
| Johdinmateriaali | Copper, Bare |
| Takki (eristys) Materiaali | Polyphenylene Ether (PPE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.062" (1.57mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.008" (0.20mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 110°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG BLUE 1000'
Varastossa: 8
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG GRN/YEL 100'
Varastossa: 6
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG BLUE 100'
Varastossa: 4
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 1000'
Varastossa: 4
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG GREEN 100'
Varastossa: 2
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 100'
Varastossa: 10
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG BROWN 100'
Varastossa: 1
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG BROWN 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP 18AWG GRN/YEL 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG GREEN 1000'
Varastossa: 0