| Osa numero | 6821 OR005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/34 |
| Johdinmateriaali | Copper, Bare |
| Takki (eristys) Materiaali | Polyphenylene Ether (PPE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.035" (0.89mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.008" (0.20mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 110°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 26AWG BLUE 100'
Varastossa: 8
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 26AWG BLACK 1000'
Varastossa: 5
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 26AWG BLACK 100'
Varastossa: 35
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 26AWG GREEN 100'
Varastossa: 13
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 26AWG GRN/YEL 100'
Varastossa: 1
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 26AWG BROWN 100'
Varastossa: 1
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 26AWG GREEN 1000'
Varastossa: 1
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP 26AWG GRN/YEL 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 26AWG BROWN 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 26AWG BLUE 1000'
Varastossa: 0