| Osa numero | 6717 OR005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Ohjaaja Strand | 41/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Polyphenylene Ether (PPE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.096" (2.44mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.011" (0.28mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | UL Style 11028 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 14AWG BLUE 100'
Varastossa: 7
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 1000'
Varastossa: 5
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 100'
Varastossa: 24
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 14AWG BROWN 1000'
Varastossa: 2
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 14AWG BLUE 1000'
Varastossa: 1
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HU STRND 14AWG BLACK 5000'
Varastossa: 0