| Osa numero | 6653 WH005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/28 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.214" (5.44mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | White |
| Arvioinnit | UL Style 2576 |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.032" (0.81mm) |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CONWTB MICRO POWER CONNECTOR
Varastossa: 0
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CONWTB MICRO POWER CONNECTOR
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: 6653 3 585-04: LABEL 1-24 PORT I
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: 6653 2 703-00: WM REAR MGMT
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: 6653 2 001-01: LBL SHT/HOLDER PP
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 18AWG WHITE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 18AWG WHITE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 18AWG WHITE 500'
Varastossa: 0