| Osa numero | 6652 WH005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/28 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.203" (5.16mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | White |
| Arvioinnit | UL Style 2576 |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.032" (0.81mm) |
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: 6652 1 885-42: NORBCM-16, 16 ADD
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: 6652 1 885-41: NORBCM, NORSTAR /
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: 6652 2 303-19: 19IN EQUIPMENT RK
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: 6652 1 885-80: OPTION 11 MAIN CA
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: 6652 2 067-35: UMS BB 35I WALL/R
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: 6652 2 070-35: UMS BB 35IN RCK M
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: 6652 2 067-19: UMS BB 19I WALL/R
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 18AWG WHITE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 18AWG WHITE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 18AWG WHITE 500'
Varastossa: 0