| Osa numero | 6622 WH005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.155" (3.94mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | White |
| Arvioinnit | UL Style 2576 |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.032" (0.81mm) |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: WR-MPC3 3,00 MM PRE-CRIMPED CONT
Varastossa: 5
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 24AWG WHITE 1000'
Varastossa: 35
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 24AWG WHITE 100'
Varastossa: 1