| Osa numero | 65905 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 5 |
| Wire Gauge | 8 AWG |
| Ohjaaja Strand | 65/26 |
| Johdinmateriaali | Copper, Bare |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.765" (19.43mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 2587 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 90°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.090" (2.29mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 8AWG SLATE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 8AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 5COND 8AWG SLATE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 8AWG SLATE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 8AWG SLATE SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 5COND 8AWG SLATE 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 8AWG SLATE 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 8AWG SLATE SHLD 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 5COND 8AWG SLATE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: COVER FUSE TRANSPRNT FOR 656/658
Varastossa: 7191