| Osa numero | 65505 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 5 |
| Wire Gauge | 4 AWG |
| Ohjaaja Strand | 168/26 |
| Johdinmateriaali | Copper, Bare |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 1.207" (30.66mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 2587 |
| ominaisuudet | Oil Resistant |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 90°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.110" (2.79mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 4AWG SLATE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 4AWG SLATE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 4AWG SLATE 500'
Varastossa: 0